Kompleksowy System Zarządzania Odpadami

AKTUALNOŚCI

O nas

Ponad dziesięcioletnie doświadczenie

 

Producent Kompleksowego Systemu Zarzadzania Odpadami - Firma WEBTEAM rozpoczęła swoją działalność w 2001 roku. Od momentu powstania koncentrowaliśmy się na działaniach w zakresie usług internetowych oraz tworzenia dedykowanego oprogramowania. Z biegiem czasu, dzięki pomocy przy realizacji szeregu różnych przedsięwzięć informatycznych, zyskaliśmy duże zaufanie naszych Klientów. Rozszerzyliśmy zakres naszych usług o kompleksowe zarządzanie infrastrukturą IT, dostawy sprzętu i oprogramowania, telekomunikację, a także o szeroko pojęty konsulting informatyczny. 

 

Obecnie nasza oferta jest bardzo szeroka i kompleksowo pokrywa zapotrzebowanie na rozwiązania informatyczne i telekomunikacyjne. Naszą specjalizacją, popartą dużym doświadczeniem jest produkcja rozproszonych systemów gromadzenia i przetwarzania danych. Prowadzone przez nas prace pozwalają zaprojektować i wdrożyć systemy pozwalające kompleksowo rozwiązać postawione przed nami problemy i wymagania. Celem naszych działań jest poznanie indywidualnych potrzeb Klienta i zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług oraz dostarczanych produktów. Od ponad 10 lat pomagamy naszym Klientom w osiągnięciu wyznaczonych celów biznesowych wykorzystując najnowocześniejsze rozwiązania branży IT.

 

Odpowiadając na potrzeby rynku, stale poszerzamy zakres świadczonych usług, wykorzystując najlepsze technologie, kompleksowo zaspokajając indywidualne wymagania Klientów. Na nasz sukces pracują wykwalifikowani specjaliści o szerokim zakresie wiedzy, umiejętności oraz zainteresowań w dziedzinie informatyki.

 

Naszymi partnerami technologicznymi są min.:

  • NETIA S.A.
  • CROWLEY DATA POLAND
  • DATERA S.A.
  • ACTION S.A.

 

NEWSLETTER