Kompleksowy System Zarządzania Odpadami

AKTUALNOŚCI

Cechy systemu

Cechy naszego systemu z pewnością pozwalają na jego wyróżnienie, w szczególności wśród produktów dedykowanych podmiotom publicznym. 

 

 

  • Przyjazny i intuicyjny interfejs

Kluczowe jest zastosowanie interfejsu wyświetlanego w przeglądarce internetowej. Zapewnia to łatwość i intuicyjnność obsługi. Wprowadzone zostały rozwiązania pozwaljące na automatyczne zawężanie list wyników, przesyłanie danych bez przeładowania strony a także okna formularzy pozwalające na lepszą interakcję. 

 

  • Zgodność z przepisami

Analiza zmian przezpisów a także analiza procesów zachodzących w gmianch oraz firmach odbierajacych odpady pozwoliła nam na przygotowanie zgodnego z przepsiami rozwiązania.

 

  • Weryfikacja poprawności danych

Zaimplementowane zostały mechanizmy weryfikujące poprawność wprowadzanych danychm, takie jak NIP, PESEL, nr kont bankowych a także formaty wartości.

 

  • Zgodność z GUS

W aplikacji wykorzystujemy dane udostępniane przez GUS, co zapewnia jednoznaczność i zgodność nazw miejscowości i ulic.

 

  • Możliwość obsługi płatników przez Internet

Możliwe jest rozszerzenie funkcjonalności i umożliwienie płatnikowi wglądu do dekalracji, płatności i danych personalnych za pomocą sieci Internet. 

·     

  • Bezpieczeństwo danych i transakcji

Dostęp do programu oparty jest o mechanizm ról oraz za pomocą autoryzowanego dostępu. Bezpieczeństo danych zapewniamy dzieki wykorzystaniu mechanizmów relacyjnych baz danych oraz algorytmy szyfrujące. Trasnmisja w systemie i podczas wymiany danych oparta jest o protokół SSL.

 

 

 

NEWSLETTER